Strona 1 z 1

Nowy biznes w kryzysie?

: 13 wrz 2022, 11:56
autor: Alanik55
Hej wszystkim trochę off top forum, no ale po to jest przecież hyde park. Sytuacja na świecie i u nas lokalnie jest jaka jest, już chyba wszyscy to odczuwamy. Niestety to wszystko musiało mieć swoje konsekwencje, dlatego pieniądz traci na wartości. Nie ukrywam, że mam swoje lata i przez większość życia bardzo ciężko pracowałem. Starałem się żyć oszczędnie i liczyć każdy grosz, uzbierałem przez to sporo oszczędności, które teraz tracą na wartości w zatrważającym dla mnie tempie.
Nie ukrywam, że jest mi źle z tego powodu, bo jest to coś co budowałem od tylu lat. Zainwestowałem część kasy w złoto i obligacje skarbowe. Teraz myślę nad otworzeniem dodatkowego biznesu w postaci sex telefonu jak ten - https://sextelefon.org/. Spodobała mi się wizja prowadzenia takiego biznesu, ponieważ zawsze chciałem być związany gdzieś z erotyką zawodowo :D Czy może być lepiej? Pytanie tylko, czy waszym zdaniem coś takiego się przyjmie w dzisiejszych czasach i przy dostępności różnych form erotyki za darmo w sieci. Celuje bardziej w niszę, ludzi którzy kiedyś używali takich usług w latach ich świetlności. Proszę o Wasze opinie na temat mojego pomysłu, z góry dziękuję ;)

Re: Nowy biznes w kryzysie?

: 31 sty 2023, 7:44
autor: słonkoo
Z całą pewnością wszystko sobie trzeba przemyśleć, przeanalizować etc. Ja chociażby jestem w trakcie zakładania sklepu wielobranżowego i dlatego szukam też powoli wyposażenia. Już przykładowo odkryłam firmę https://cws.com.pl/k,253,wozki-metalowe.html , która oferuje wózki metalowe i inne rzeczy.

Re: Nowy biznes w kryzysie?

: 21 mar 2023, 21:29
autor: natasha
Według mnie, niektóre branże cały czas będą mieć swój ruch itd. Chociażby dobrze prosperujące gospodarstwo z
pewnością ma swój sens. Patrząc na to jak skup bydła cena wygląd - wydawałoby się, że warto przykładowo zainwestować w zwierzynę. No, ale to wszystko sobie trzeba przemyśleć itd.

Re: Nowy biznes w kryzysie?

: 04 lip 2023, 12:31
autor: roszpunkaa
U mnie w biznesie wiele jest do powiedzenia i ja nie wiem do końca, jak ma ogólnie wyglądać budowanie odpowiedniego podejścia i stąd po prostu każda wskazówka jest dla mnie ważna. Na razie tu https://www.eplan.pl/przemysl/przemysl-energetyczny sprawdzam sobie, jak w ogóle działa przemysł energetyczny. Od czegoś trzeba zacząć, prawda?

Re: Nowy biznes w kryzysie?

: 04 lip 2023, 12:37
autor: lauraa
Jeśli macie park maszynowy w firmie, to na pewno powinniście sprawdzić coś po prostu, co da nam maksymalne rozwiązania. No i ja jeszcze Wam powiem, że bez tego nie da się inaczej. Dlatego systemy smarowania maszyn mnie zainteresowało. W to na pewno będę musiała iść, nie ma innej opcji.

Re: Nowy biznes w kryzysie?

: 19 lip 2023, 15:12
autor: domi88
O wszystko trzeba zadbać... Jak chodzi o mnie teraz zainteresowały mnie nawet tablice ogłoszeniowe na klatki schodowe i inne podobne rzeczy... Bo w końcu bardzo ważnym aspektem jest też przepływ informacji, a nie każdy korzysta z internetu. Także takie rozwiązanie jest z pewnością istotne.

Re: Nowy biznes w kryzysie?

: 19 lip 2023, 16:52
autor: dosiaa
Ja właśnie też doszłam do wniosku, że czas się usamodzielnić i postawić na swój biznes. A więc działam... Właśnie zainteresowałam się ofertą https://www.gastromania.cz/drevene-krajeci-desky.html - także już niedługo będę wyposażać swoją gastronomię i zobaczymy.. Myślę, że wszystko pójdzie w dobrym kierunku.

Re: Nowy biznes w kryzysie?

: 14 sie 2023, 10:12
autor: wiola933
Moim zdaniem coraz więcej osób inwestuje w nieruchomości, bo one jednak mimo wszystko nawet w kryzysie są bardzo ważne i potrzebne. Gdybyście mieli okazję kiedyś wynajmować swoje mieszkania, to zwróćcie uwagę na propozycje współpracy z zarządcami nieruchomości. Znajdziecie takie usługi w firmie Per Modum.

Re: Nowy biznes w kryzysie?

: 30 sie 2023, 21:24
autor: celasta
Czasem mamy problemy z biznesem i nie wiemy, jak do tego podejść. Wiem jednak, że wszystko ma swoje jakieś plany i nie mogę sobie tego jakoś ogarnąć. Dla mnie nie ma jednego sposobu na działanie, dlatego może warto powiedzieć, że każdy z nas ma swoje podejście, ale pamiętajcie, że rekompensata za koszty odzyskiwania należności może wam się przydać. Czasem to coś wartościowego.

Re: Nowy biznes w kryzysie?

: 29 wrz 2023, 10:23
autor: miśkaa
To ja teraz zastanawiam się nad ofertami - https://www.argenta.com.pl/Diagnostyka- ... esty-ELISA , ponieważ chciałabym poszerzyć swój zakład weterynaryjny o dodatkowe badania i możliwości. A z tego co się dowiedziałam, to oferują oni naprawdę świetne artykuły laboratoryjne.

Re: Nowy biznes w kryzysie?

: 02 paź 2023, 18:04
autor: misiaa
Praca z CNC to nie tylko skrawanie, wykrawanie, czy sklejanie, ale także na przykład rozwiązania takie jak tłoczenie. No i wiem, że takie https://palimet.com/tloczenie sprawy możecie w tej firmie bez problemów załatwić. Świetnie się sprawdza, a do tego po prostu sprawia, że mamy maksymalnie sporo rozwiązań.

Re: Nowy biznes w kryzysie?

: 02 paź 2023, 22:32
autor: akacja
Jeśli chodzi o klimatyzację w biurze, to co to jest imm system ? Nie wiem do końca, jak to rozwiązać, ale pod wieloma kwestiami naprawdę moge się zastanawiać i nawet jak o tym czytam, to nie do końca rozumiem. Dlatego może warto jest to rozważyć?