Nowy biznes w kryzysie?

Chcesz porozmawiać na tematy niezwiązane z motoryzacją? Zapraszamy do tego działu.
Alanik55

Nowy biznes w kryzysie?

Post autor: Alanik55 »

Hej wszystkim trochę off top forum, no ale po to jest przecież hyde park. Sytuacja na świecie i u nas lokalnie jest jaka jest, już chyba wszyscy to odczuwamy. Niestety to wszystko musiało mieć swoje konsekwencje, dlatego pieniądz traci na wartości. Nie ukrywam, że mam swoje lata i przez większość życia bardzo ciężko pracowałem. Starałem się żyć oszczędnie i liczyć każdy grosz, uzbierałem przez to sporo oszczędności, które teraz tracą na wartości w zatrważającym dla mnie tempie.
Nie ukrywam, że jest mi źle z tego powodu, bo jest to coś co budowałem od tylu lat. Zainwestowałem część kasy w złoto i obligacje skarbowe. Teraz myślę nad otworzeniem dodatkowego biznesu w postaci sex telefonu jak ten - https://sextelefon.org/. Spodobała mi się wizja prowadzenia takiego biznesu, ponieważ zawsze chciałem być związany gdzieś z erotyką zawodowo :D Czy może być lepiej? Pytanie tylko, czy waszym zdaniem coś takiego się przyjmie w dzisiejszych czasach i przy dostępności różnych form erotyki za darmo w sieci. Celuje bardziej w niszę, ludzi którzy kiedyś używali takich usług w latach ich świetlności. Proszę o Wasze opinie na temat mojego pomysłu, z góry dziękuję ;)
słonkoo

Re: Nowy biznes w kryzysie?

Post autor: słonkoo »

Z całą pewnością wszystko sobie trzeba przemyśleć, przeanalizować etc. Ja chociażby jestem w trakcie zakładania sklepu wielobranżowego i dlatego szukam też powoli wyposażenia. Już przykładowo odkryłam firmę https://cws.com.pl/k,253,wozki-metalowe.html , która oferuje wózki metalowe i inne rzeczy.
natasha

Re: Nowy biznes w kryzysie?

Post autor: natasha »

Według mnie, niektóre branże cały czas będą mieć swój ruch itd. Chociażby dobrze prosperujące gospodarstwo z
pewnością ma swój sens. Patrząc na to jak skup bydła cena wygląd - wydawałoby się, że warto przykładowo zainwestować w zwierzynę. No, ale to wszystko sobie trzeba przemyśleć itd.
roszpunkaa

Re: Nowy biznes w kryzysie?

Post autor: roszpunkaa »

U mnie w biznesie wiele jest do powiedzenia i ja nie wiem do końca, jak ma ogólnie wyglądać budowanie odpowiedniego podejścia i stąd po prostu każda wskazówka jest dla mnie ważna. Na razie tu https://www.eplan.pl/przemysl/przemysl-energetyczny sprawdzam sobie, jak w ogóle działa przemysł energetyczny. Od czegoś trzeba zacząć, prawda?
lauraa

Re: Nowy biznes w kryzysie?

Post autor: lauraa »

Jeśli macie park maszynowy w firmie, to na pewno powinniście sprawdzić coś po prostu, co da nam maksymalne rozwiązania. No i ja jeszcze Wam powiem, że bez tego nie da się inaczej. Dlatego systemy smarowania maszyn mnie zainteresowało. W to na pewno będę musiała iść, nie ma innej opcji.
domi88

Re: Nowy biznes w kryzysie?

Post autor: domi88 »

O wszystko trzeba zadbać... Jak chodzi o mnie teraz zainteresowały mnie nawet tablice ogłoszeniowe na klatki schodowe i inne podobne rzeczy... Bo w końcu bardzo ważnym aspektem jest też przepływ informacji, a nie każdy korzysta z internetu. Także takie rozwiązanie jest z pewnością istotne.
dosiaa

Re: Nowy biznes w kryzysie?

Post autor: dosiaa »

Ja właśnie też doszłam do wniosku, że czas się usamodzielnić i postawić na swój biznes. A więc działam... Właśnie zainteresowałam się ofertą https://www.gastromania.cz/drevene-krajeci-desky.html - także już niedługo będę wyposażać swoją gastronomię i zobaczymy.. Myślę, że wszystko pójdzie w dobrym kierunku.
wiola933

Re: Nowy biznes w kryzysie?

Post autor: wiola933 »

Moim zdaniem coraz więcej osób inwestuje w nieruchomości, bo one jednak mimo wszystko nawet w kryzysie są bardzo ważne i potrzebne. Gdybyście mieli okazję kiedyś wynajmować swoje mieszkania, to zwróćcie uwagę na propozycje współpracy z zarządcami nieruchomości. Znajdziecie takie usługi w firmie Per Modum.
celasta

Re: Nowy biznes w kryzysie?

Post autor: celasta »

Czasem mamy problemy z biznesem i nie wiemy, jak do tego podejść. Wiem jednak, że wszystko ma swoje jakieś plany i nie mogę sobie tego jakoś ogarnąć. Dla mnie nie ma jednego sposobu na działanie, dlatego może warto powiedzieć, że każdy z nas ma swoje podejście, ale pamiętajcie, że rekompensata za koszty odzyskiwania należności może wam się przydać. Czasem to coś wartościowego.
miśkaa

Re: Nowy biznes w kryzysie?

Post autor: miśkaa »

To ja teraz zastanawiam się nad ofertami - https://www.argenta.com.pl/Diagnostyka- ... esty-ELISA , ponieważ chciałabym poszerzyć swój zakład weterynaryjny o dodatkowe badania i możliwości. A z tego co się dowiedziałam, to oferują oni naprawdę świetne artykuły laboratoryjne.
misiaa

Re: Nowy biznes w kryzysie?

Post autor: misiaa »

Praca z CNC to nie tylko skrawanie, wykrawanie, czy sklejanie, ale także na przykład rozwiązania takie jak tłoczenie. No i wiem, że takie https://palimet.com/tloczenie sprawy możecie w tej firmie bez problemów załatwić. Świetnie się sprawdza, a do tego po prostu sprawia, że mamy maksymalnie sporo rozwiązań.
akacja

Re: Nowy biznes w kryzysie?

Post autor: akacja »

Jeśli chodzi o klimatyzację w biurze, to co to jest imm system ? Nie wiem do końca, jak to rozwiązać, ale pod wieloma kwestiami naprawdę moge się zastanawiać i nawet jak o tym czytam, to nie do końca rozumiem. Dlatego może warto jest to rozważyć?

multicam mesh
Sławomir

Re: Nowy biznes w kryzysie?

Post autor: Sławomir »

Czy wiecie jak możecie zapewnić sobie kontrola telefonu w łatwy i niedrogi sposób? Osobiście mogę Wam wszystkim polecić ofertę nowoczesnego i profesjonalnego SpyONE.
Kajman

Re: Nowy biznes w kryzysie?

Post autor: Kajman »

Wspieranie nowych pracowników w ich pierwszych dniach pracy jest niezwykle ważne. Skorzystanie z aplikacji na https://gamfi.com/pl/ może znacznie ułatwić ten proces. Aplikacja ta oferuje interaktywne moduły szkoleniowe, które pomagają w efektywnym wdrożeniu, jednocześnie budując zaangażowanie nowych członków zespołu.
fiestaa

Re: Nowy biznes w kryzysie?

Post autor: fiestaa »

Myślę, że na pewno wszystko trzeba sobie na spokojnie przemyśleć. Jak chodzi o mnie, to zastanawia mnie - czy nie otworzyć własne studio tatuaży. Tutaj https://www.skytattoo.net/jak-otworzyc- ... od-a-do-z/ nawet na ten temat trochę przeczytałam informacji.
Fiflak

Re: Nowy biznes w kryzysie?

Post autor: Fiflak »

Wiele osób zapomina o uwzględnieniu kosztów pośrednich, takich jak zużycie energii czy internetu, podczas szacowania kosztów działalności nierejestrowanej. Takie koszty, choć mogą wydawać się niewielkie, z czasem sumują się. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz pod linkiem https://tubachorzowa.pl/aktualnosci/czy ... e-szacowac i dokładne oszacowanie tych kosztów jest istotne dla prawidłowego kalkulowania rentowności.
grace500

Re: Nowy biznes w kryzysie?

Post autor: grace500 »

Cześć, rozważam od czasu do czasu jakieś rozwiązania i jak na razie, to jestem ciekawa, czy wiecie na przykład, co wprowadzić, na czym się skupić. Może jednak systemy samoobsługi w gastronomii będą dobre ? A może jednak nie sprawdzają się? Jak to widzicie?
budoiaur

Re: Nowy biznes w kryzysie?

Post autor: budoiaur »

Jaka jest oferta dla nowych klientów biznesowych w Inei? Wiem, że to są inne rozliczenia niż dla osób, które pracują na przykład pod kątem domowego wykorzystania, więc spodziewam się większych kosztów, mimo wszystko.
Bigos

Re: Nowy biznes w kryzysie?

Post autor: Bigos »

Dla wielu osób bez znajomości języka niemieckiego, znalezienie pracy w Niemczech może wydawać się nieosiągalne. Jednakże, istnieją specjalizowane serwisy z ofertami pracy, które skupiają się na tej grupie kandydatów, oferując im zatrudnienie w wielu interesujących sektorach. Na stronie https://www.globelus.pl/oferty-pracy/niemcy/bez-jezyka można znaleźć aktualne oferty pracy, które są idealne dla osób, które chcą pracować i jednocześnie uczyć się języka, co jest doskonałą okazją do rozwoju zawodowego i osobistego.
efymaki77

Re: Nowy biznes w kryzysie?

Post autor: efymaki77 »

Cześć, czy wykonywaliście już przeniesienie numeru stacjonarnego ? Jestem w tym względzie laikiem i to dla mnie jest dobre, ale nie mogę się w ogóle nad tym zastanowić. Może jednak pomożecie mi, jak to ma wyglądać? Dajcie znać, co wiecie.
Skate

Re: Nowy biznes w kryzysie?

Post autor: Skate »

W dzisiejszych czasach, kiedy konkurencja w e-commerce jest większa niż kiedykolwiek, zdolność do innowacji jest kluczowym czynnikiem różnicującym firmy na rynku. Innowacje technologiczne, takie jak rozwój aplikacji mobilnych czy wdrażanie rozwiązań opartych na danych, umożliwiają firmom lepsze zrozumienie i spełnianie potrzeb swoich klientów. Dzięki temu linkowi https://www.tvbogatynia.pl/publikacje/2 ... e-commerce można zauważyć, że inwestycje w innowacje nie tylko pomagają firmom utrzymać istniejących klientów, ale również przyciągać nowych, co jest niezbędne do wzrostu i ekspansji.
wodna12

Re: Nowy biznes w kryzysie?

Post autor: wodna12 »

Patrząc na dynamiczny wzrost inflacji warto przemyśleć inwestycję pieniędzy zamiast odkładania i zbierania na konkretny cel. Wybór sposobów inwestowania pieniędzy jest ogromny, warto jedynie robić to z głową, znać ryzyko i możliwie je zmniejszać poprzez dywersyfikację portfela inwestycyjnego. Dobrym rozwiązaniem mogą być fundusze inwestycyjne, które inwestują w różne aktywa. Są też dobrym wyborem dla osób, które nie posiadają dużej wiedzy na temat inwestowania.
ODPOWIEDZ