Części hydrauliczne

Gdzie kupić części samochodowe w dobrej cenie? Polecaj sklepy i sprzedawców. Dziel się opiniami i doradzaj.
Plantka

Części hydrauliczne

Post autor: Plantka »

Gdzie kupię w dobrej cenie armaturę hydrauliczną? Mam w domu trzy łazienki, dwie kuchnie, więc remont całego mieszkania wyniesie mnie dość drogo. Znalazłam internetowy sklep z metalami- METALKaz https://sklep-metale.pl - może akurat ktoś z Was u nich kupował? Podzielicie się opiniami?
mavile

Re: Części hydrauliczne

Post autor: mavile »

Do domu takie rzeczy się przydają, to nie ma co mówić. Wydaje mi się jednak że warto także zastanowić się nad tym w czasie kupna projektu. My wybraliśmy ten https://www.mgprojekt.com.pl/doskonaly-2-wariant-d z dodatkami, więc wiemy, jak poprowadzić taką instalację i rekuperację. Naprawdę nam się to sprawdza.
Jeżyk

Re: Części hydrauliczne

Post autor: Jeżyk »

Jako osoba zainteresowana pompami odśrodkowymi, dowiedziałem się, że istotne jest zrozumienie, jak dobrać odpowiednią pompę do danego medium. Nie każda pompa odśrodkowa nadaje się do każdego rodzaju płynu. Polecam artykuł https://www.bielsko.info/wiadomosci/373 ... srodkowych który zawiera przydatne informacje na temat doboru odpowiednich pomp do różnych zastosowań.
Gołąb

Re: Części hydrauliczne

Post autor: Gołąb »

W przemyśle naftowym i gazowniczym pompy śrubowe są nieocenione ze względu na ich zdolność do przetłaczania mediów o wysokiej lepkości. Są one niezawodne i efektywne w transporcie ciężkich olejów i smarów. Więcej o zastosowaniach pomp śrubowych w tych branżach przeczytasz na https://www.ogrzewanie.info.pl/artykuly ... py-srubowe oraz ich wyjątkowa konstrukcja sprawia, że są idealne do zadań, gdzie inne typy pomp mogłyby zawieść.
Zawijas

Re: Części hydrauliczne

Post autor: Zawijas »

W systemach basenowych zawory zwrotne montuje się na przewodach doprowadzających wodę do filtracji, aby zapobiec cofaniu się wody do basenu podczas wyłączania pompy. To ważne dla utrzymania czystości i jakości wody w basenie. Więcej na temat lokalizacji zaworów zwrotnych w systemach basenowych można przeczytać tutaj https://rybnik.dlawas.info/technologie/ ... id,28249,a i prawidłowy montaż zaworu zwrotnego chroni system filtracji przed uszkodzeniami.
ODPOWIEDZ