Gdzie ubezpieczyć samochód?

Wszystko na temat przepisów drogowych, ubezpieczeń samochodowych, a także wykroczeń i innych trudnych przypadków.
Awatar użytkownika
Cecylia
Posty: 0
Rejestracja: 27 kwie 2022, 16:59

Gdzie ubezpieczyć samochód?

Post autor: Cecylia »

Kupiłam sobie właśnie nowy samochód i szukam najlepsze opcji ubezpieczenia OC, czy możecie powiedzieć, gdzie teraz najlepiej ubezpieczyć samochód? Które firmy mają najlepsze ceny? Myślę również o tym, żeby wkupić ubezpieczenie AC, ale koniecznie muszę sobie porównać ceny i zobaczyć, gdzie się opłaca wykupić ubezpieczenie samochodu w tym momencie. :)
ula939

Re: Gdzie ubezpieczyć samochód?

Post autor: ula939 »

Ubezpieczalni nie brakuje, więc po prostu trzeba wybrać tą, która będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Dajcie znać, za jakimi wypożyczalniami się rozglądacie.

__
Mata do jogi
bajka93

Re: Gdzie ubezpieczyć samochód?

Post autor: bajka93 »

Ubezpieczalni na rynku jest naprawdę całkiem sporo i koniecznie powinniście zwrócić uwagę na to, gdzie oferują Wam najlepsze warunki, bo są one dość porównywalne.

__
https://rigger.pl/kotary-sceniczne/
mikaa

Re: Gdzie ubezpieczyć samochód?

Post autor: mikaa »

A może zobaczcie sobie również na oferty https://newleasing.pl/oferta/ubezpieczenia-oc-ac-gap , jak chodzi o oc czy ac. Ja słyszałam, że oni mają korzystne propozycje, ceny itd. Ja sama też chcę teraz sprawdzić sobie propozycje , może zdecyduję się teraz na ich usługi.
Kierownik

Re: Gdzie ubezpieczyć samochód?

Post autor: Kierownik »

Ubezpieczenia online często oferują korzystniejsze ceny polis, dzięki niższym kosztom operacyjnym firm ubezpieczeniowych. Platformy jak https://www.balcia.pl/pl/ umożliwiają klientom dostęp do atrakcyjnych ofert, które mogą być trudno dostępne w innych kanałach sprzedaży.
ODPOWIEDZ