Przeprowadzka do Anglii

W tym dziale wymieniamy się opiniami o firmach i ich produktach. Dodaj coś od siebie i pomóż innym użytkownikom.
Awatar użytkownika
Hestia-84
Posty: 0
Rejestracja: 05 sty 2022, 23:33

Przeprowadzka do Anglii

Post autor: Hestia-84 »

Może ktoś z Was w ostatnich czasach interesował się takim tematem jak przeprowadzka do Anglii i może podzielić się ze mną swoimi doświadczeniami, przemyśleniami w tym temacie? Przede wszystkim, jaki jest koszt takiej przeprowadzki, ze wszystkimi meblami, jak ja to mówię "tobołami", bo planuję przeprowadzkę na dłużej, a może nawet na stałe, czas pokaże.
leszko0991

Re: Przeprowadzka do Anglii

Post autor: leszko0991 »

Ja przeprowadzałem się w obrębie Polski i to już był dosyć spory problem. Wiadomo, w szczególności głównie z meblami a że posiadam ekskluzywne, skórzane narożniki https://www.vieridivani.pl/katalog-mebl ... -narozniki nie mogłem sobie pozwolić na ich zostawienie w poprzednim miejscu. Ta sama sprawa tyczyła się z rzeczami jakimi są sofy rozkładane , które miały dla mnie również znaczenie sentymentalne gdyż kupiłem je w bardzo dobrym okresie. Więc, kolego to na prawdę nie łatwa sprawa, w szczególności gdy masz narożniki czy sofy na wymiar, a tym bardziej rozkładane z funkcją spania.
ODPOWIEDZ