Polecam Marzec Katarzyna Finanse-Księgowość

W tym dziale wymieniamy się opiniami o firmach i ich produktach. Dodaj coś od siebie i pomóż innym użytkownikom.
Adriana

Polecam Marzec Katarzyna Finanse-Księgowość

Post autor: Adriana »

Jak wygląda praca w Marzec Katarzyna Finanse-Księgowość? Czy jest ktoś z obecnych pracowników? Polecacie? Jak wygląda praca zdalna? Czy trzeba się stawiać w siedzibie?
aleksaa

Re: Polecam Marzec Katarzyna Finanse-Księgowość

Post autor: aleksaa »

A może warto postawić na jakieś dobre oprogramowanie, gdzie możliwa jest do wystawiania darmowa faktura online? Co wy na to? Wiecie Intaxo jest ponoć bardzo dobrym systemem do fakturowania, przede wszystkim jest on czytelny i prosty w obsłudze. Według mnie warto byłoby przyjrzeć się jemu....
Sławomir

Re: Polecam Marzec Katarzyna Finanse-Księgowość

Post autor: Sławomir »

Od wielu lat prowadzę własną firmę i w moim przypadku korzystam z usług sprawdzonego biura rachunkowego Perfekt z Krakowa - http://www.perfekt.biz.pl/uslugi-rachunkowe.html . Wszystkie informacje o ich ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Zygi

Re: Polecam Marzec Katarzyna Finanse-Księgowość

Post autor: Zygi »

Używając barometru EFL, specjaliści mogą monitorować zmiany w poziomie zaufania przedsiębiorstw, co jest niezbędne do efektywnego zarządzania ryzykiem. Informacje te, dostępne na https://mootic.pl/czym-jest-barometr-efl/ pozwalają na szybkie dostosowanie strategii inwestycyjnych w odpowiedzi na zmieniające się warunki rynkowe. Narzędzie to jest cenione za swoją dokładność i aktualność dostarczanych danych.
ODPOWIEDZ