Firmy transportowe

W tym dziale wymieniamy się opiniami o firmach i ich produktach. Dodaj coś od siebie i pomóż innym użytkownikom.
Awatar użytkownika
Lubogost
Posty: 0
Rejestracja: 26 lip 2023, 15:56

Firmy transportowe

Post autor: Lubogost »

Witam Was wszystkich serdecznie. Słuchajcie, poszukuję sprawdzonych firm transportowych, zajmujących się głównie transportem towarów z UK do Polski i w drugą stronę. Zależy mi na stałej współpracy, więc naprawdę ma to być firma, z którą mieliście już do czynienia i z której usług faktycznie jesteście zadowoleni. Czy znacie firmę http://www.brytyjczyk-transport.pl?
Adrian

Re: Firmy transportowe

Post autor: Adrian »

Firma RUTA TRANSPORT to firma transportowa z wieloletnim doświadczeniem, która świadczy usługi z zakresu transportu drogowego w Polsce i na terenie Unii Europejskiej. W ofercie ich usług znajdziecie transport naczepami silosowymi neutralnych materiałow chemicznych, materiałów budowlanych i materiałów do przemysłu paszowego.

psr urm
elkaa

Re: Firmy transportowe

Post autor: elkaa »

W sumie warto też tutaj wspomnieć o firmie EJKO http://ejko.com.pl/ - która oferuje usługi na wysokim poziomie. Dzięki nim możecie dostarcza towar do dowolnego miejsca w Polsce, jak i zagranicą. Plusem jest to, że świadczą oni kompleksowe działania, bo również i możecie liczyć na przepakowanie towaru, przygotowanie do transportu itd.
ODPOWIEDZ