Budowa garażu

Jeśli przydarzyła Ci się zabawna sytuacja z samochodem, tutaj możesz o niej opowiedzieć. Porozmawiajmy o motoryzacji na luzie.
Lauri

Budowa garażu

Post autor: Lauri »

Chcemy zbudować garaż, mam nadzieję, że uda się jeszcze przed zimą, bo chyba wszyscy - kierowcy - wiemy, jak nieprzyjemne jest codzienne, poranne odśnieżanie i odmrażanie samochodu. Początkowo mieliśmy postawić zwykły blaszak, ale postanowiłem, że kupię materiały budowalne z https://budmarzgierz.pl więc wiem, że cenowo też wyjdzie ok, a taki murowany to zdecydowanie lepsza opcja.
Sławomir

Re: Budowa garażu

Post autor: Sławomir »

Jeżeli ktoś z Was planuje zakup nowego garażu blaszanego lub innej konstrukcji stalowej, to co powiecie na ofertę firmy Stalmex - https://blaszaki.com.pl/ ? Sam zdecydowałem się z niej skorzystac i jestem bardzo zadowolony z wykonanej przez nich pracy.

demobil net
weri9392

Re: Budowa garażu

Post autor: weri9392 »

Budowanie garażu nie jest wcale takie trudne. Można też postawić blaszany garaż. Najważniejsze, aby znaleźć na niego odpowiednie miejsce.

__
AGD RTV INFO
kami393

Re: Budowa garażu

Post autor: kami393 »

Sama zastanawiam się nad tym, jaki garaż postawić, ale nie wiem, czy na ten moment koszty nie będą za wysokie. Mam nadzieję, że bez problemu uda się właściwie wszystkim zająć.

__
Księgowa Rybnik
ODPOWIEDZ