Brama garażowa

Jeśli przydarzyła Ci się zabawna sytuacja z samochodem, tutaj możesz o niej opowiedzieć. Porozmawiajmy o motoryzacji na luzie.
Awatar użytkownika
Wilhelmina81
Posty: 0
Rejestracja: 03 mar 2023, 21:16

Brama garażowa

Post autor: Wilhelmina81 »

Marzy mi się zamontowanie w naszym domu, a właściwie mówiąc ściślej, to w garażu - automatycznej bramy garażowej. Nie będę ukrywać, że z pewnością będzie to ogromna wygoda, dlatego, że mamy z garażu przejście do domu, więc np. w czasie deszczowej pogody zupełnie nie będę musiała wychodzić na ten deszcz. Polecacie może jakieś napędy do bram garażowych?
klarowa

Re: Brama garażowa

Post autor: klarowa »

Oj tak!! Każdy chyba marzy o bramie którą można otwierać i zamykać na przykład za pomocą smartfona, bez pęki kluczy w ręku. Wiem że takie rozwiązania ma firma Wiśniowski, ich bramy są przy tym bardzo ładne i solidne
Maciek34

Re: Brama garażowa

Post autor: Maciek34 »

Witajcie! Interesują mnie nowoczesne rozwiązania w dziedzinie bram na terenie Śląska https://artgrom.pl/bramy-wjazdowe/slask/ . Czy ktoś słyszał o innowacyjnych technologiach związanych z bramami przesuwnymi? Chętnie poznam Wasze opinie!
Maciek34

Re: Brama garażowa

Post autor: Maciek34 »

Witajcie! Poszukuję uchwytu górnego do mojej bramy przesuwnej https://kamar-kola.pl/gniazda-najazdu/. Czy ktoś ma doświadczenie w zakupie uchwytów górnych i może mi polecić miejsce, gdzie mogę je znaleźć?
ODPOWIEDZ