czy ac jest obowiązkowe w nowym aucie

Planujesz kupić nowe auto i potrzebujesz rad? Posłuchaj, co do powiedzenia mają użytkownicy forum.
Alyxandra

czy ac jest obowiązkowe w nowym aucie

Post autor: Alyxandra »

Cześć! :)

Myślę, że wszystko zależy od tego, jakie są twoje potrzeby i oczekiwania. Jeśli chcesz mieć najnowocześniejsze technologie w swoim aucie, to AC może być bardzo przydatne. Może pomóc w zapewnieniu komfortu i bezpieczeństwa podczas jazdy. Jeśli jednak nie potrzebujesz AC, możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy i wybrać auto bez tej funkcji. Wszystko zależy od twoich potrzeb i oczekiwań.
heniek

Re: czy ac jest obowiązkowe w nowym aucie

Post autor: heniek »

Nie mam pojęcia ale znajomi wykupili więc pewnie tak. A ogólnie jeśli chodzi o ubezpieczenie to warto wiedzieć że można uzyskać samochód zastępczy z oc sprawcy jeśli zdarzy się Wam jakaś kolizja. A jeśli sprawca ma ubezpieczenie w ergohestia to wystarczy wejść na tą stronę https://zastepczy.org/tu/ergo-hestia-sa ... epczy-z-oc i poprawnie wypełnić dane

cukiernia cora w wieliczce
Rosomak

Re: czy ac jest obowiązkowe w nowym aucie

Post autor: Rosomak »

Bezpieczeństwo finansowe jest priorytetem dla wielu osób, dlatego wybór odpowiedniego ubezpieczenia jest niezmiernie istotny. Platforma https://www.balcia.pl/pl/ oferuje szeroki zakres polis, które można łatwo dostosować do własnych potrzeb i preferencji. Przejrzysta prezentacja ofert oraz proste procedury zakupu sprawiają, że warto rozważyć tę opcję.
ODPOWIEDZ