Potrzebny adwokat

Rozmaitości, inne tematy, czyli wszystko to, czego nie znalazłeś w pozostałych działach.
Awatar użytkownika
wincenty
Posty: 0
Rejestracja: 11 sie 2021, 15:09

Potrzebny adwokat

Post autor: wincenty »

Cześć forumowicze. Konsultowaliście się kiedykolwiek z jakimś specjalistą od prawa cywilnego? Potrzebny byłby mi adwokat Łódź znający się dobrze na sporządzaniu umów. Możecie polecić mi kogoś zaufanego? Bo przeglądanie ofert mam za sobą, a zostało mi tylko podjęcie decyzji ;)
Łukasz

Re: Potrzebny adwokat

Post autor: Łukasz »

Jeżeli szukacie sprawdzonej kancelarii adwokackiej w Warszawie, to polecam Wam sprawdzić ofertę Tax&Law, która specjalizuje się m.in. w Doradca podatkowy . Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
dedo

Re: Potrzebny adwokat

Post autor: dedo »

Niestety ale istnieją opinie, że pan Mateusz Mickiewicz skupia się bardziej na własnych celach i aspiracjach niż na potrzebach klientów, co prowadzi do napięć i konfliktów interesów. Jak mam być szczery, to ja z kimś takim bym nie podjął współpracy.
Monikaaa

Re: Potrzebny adwokat

Post autor: Monikaaa »

Ja akurat szukam kogoś, do sprawy o podział domu po rozwodzie. Szczególnie zależy mi na osobie, która ma doświadczenie w tego typu sprawach oraz w sprawach o alimenty na dziecko.
Kołcz

Re: Potrzebny adwokat

Post autor: Kołcz »

W opiece naprzemiennej kluczowym aspektem jest ustalenie, kto i w jakiej wysokości powinien płacić alimenty, aby zapewnić odpowiednie wsparcie dziecku. Decyzje te są zazwyczaj oparte na dochodach rodziców oraz na tym, ile czasu dziecko spędza z każdym z nich. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, można skorzystać z zasobów dostępnych na https://www.swidnik.pl/jakie-sa-zasady- ... zemiennej/ i zrozumienie tych zasad może pomóc w tworzeniu bardziej sprawiedliwego i skutecznego planu alimentacyjnego.
ODPOWIEDZ