porządne buty motocyklowe

Rozmaitości, inne tematy, czyli wszystko to, czego nie znalazłeś w pozostałych działach.
Awatar użytkownika
amadeusz1968
Posty: 0
Rejestracja: 26 sie 2022, 7:58

porządne buty motocyklowe

Post autor: amadeusz1968 »

Siemka, znacie się może na butach motocyklowych? Potrzebuję rady, bo chciałbym kupić sobie buty shima, ale jestem w sumie otwarty też na innych producentów, bo najważniejsza jest jakość i wytrzymałość. Już wolałbym wydać trochę więcej, ale nie musieć się przejmować że za jakiś czas buty mi się rozlecą. Wiecie na pewno o co chodzi. No więc jakieś propozycje? :P
Macius99

Re: porządne buty motocyklowe

Post autor: Macius99 »

Apropos jazdy na motocyklu, czy na dłuższe trasy bierzecie inne buty? Ja się zastanawiam nad wyjazdem motocyklowym do Maroko i zastanawiam się czy tam muszę zaopatrzyć się w coś specjalnego. Pojeżdżenie po innych trasach to dopiero zabawa. Ja chcę się zdecydować na takich wyjazd: https://loveforride.com/wynajem-motocykli, bo jest zorganizowany i w sumie za dużo nie muszę myśleć.
Ernest55

Re: porządne buty motocyklowe

Post autor: Ernest55 »

Zbliża się sezon rowerowy i chciałbym zapytać Was o doświadczenia związane z butami rowerowymi https://goodsport.pl/odziez-i-obuwie-ro ... -rowerowe/. Jakie modele butów polecacie do jazdy na rowerze? Czy bardziej opłaca się zainwestować w buty szosowe czy górskie? Jakie cechy butów rowerowych są dla Was najważniejsze? Czy istnieją jakieś konkretne marki, które warto brać pod uwagę? Bardzo chciałbym usłyszeć Wasze opinie i porady!
ODPOWIEDZ