osiemnaste utodziny

Rozmaitości, inne tematy, czyli wszystko to, czego nie znalazłeś w pozostałych działach.
małolata

osiemnaste utodziny

Post autor: małolata »

Za dwa tygodnie w końcu skończę osiemnaste urodziny. Imprezka musi się udać bo planuję ją już od dwóch lat. Tylko nie wiem, czy nadal w modzie są podziękowania dla rodziców. Moje rodzeństwo na swoich osiemnastkach je mieli natomiast jak byłam u znajomych to nikt nie miał takich podziękowań. A wy jak myślicie? Powinnam je zrobić, czy dać tylko kwiatki rodzicom przed imprezą?
Justyna

Re: osiemnaste utodziny

Post autor: Justyna »

małolata pisze: 28 paź 2021, 12:50 Za dwa tygodnie w końcu skończę osiemnaste urodziny. Imprezka musi się udać bo planuję ją już od dwóch lat. Tylko nie wiem, czy nadal w modzie są podziękowania dla rodziców. Moje rodzeństwo na swoich osiemnastkach je mieli natomiast jak byłam u znajomych to nikt nie miał takich podziękowań. A wy jak myślicie? Powinnam je zrobić, czy dać tylko kwiatki rodzicom przed imprezą?
Hej
Co prawda swoją 18-stkę już miałam jakiś czas temu ale ja zorganizowałam dwie imprezy dla znajomych oraz rodziny. Na imprezie dla rodziny faktycznie zrobiłam podziękowania dla rodziców. Nie wiem z jakiej miejscowości jesteś. Ja jestem z Jaworzna i dałam im tort z cukierni w Jaworznie. Rodzice byli mega zaskoczeni. Myślę, że warto zrobić im taką niespodziankę i w takiej formie im podziękować : www.cukierniajaworzno.pl
Ewa33

Re: osiemnaste utodziny

Post autor: Ewa33 »

Cześć wszystkim! Mam nadchodzący chrzest mojego chrześniaka https://wrzuc.info/artykuly/najlepszy-p ... a-chrzest/ i chciałbym zorganizować coś naprawdę wyjątkowego dla niego. Czy możecie polecić mi jakieś popularne prezenty na chrzest dla chłopca? Chciałbym, żeby był to prezent zarówno praktyczny, jak i pamiątkowy. Czekam na wasze sugestie i dziękuję z góry za pomoc!
ODPOWIEDZ