kompleksowy projekt fotowoltaiki

Rozmaitości, inne tematy, czyli wszystko to, czego nie znalazłeś w pozostałych działach.
Awatar użytkownika
agaton62
Posty: 0
Rejestracja: 16 wrz 2022, 22:25

kompleksowy projekt fotowoltaiki

Post autor: agaton62 »

Czu możecie polecić mi kogoś, kto zrobi kompleksowy projekt fotowoltaiki? Zależy mi na tym, żeby to było zrobione dobrze. Żeby przeprowadzić audyt, pomiary, żeby było wiadomo ile i czego będę potrzebować. Nie chcę mieć zbyt dużej instalacji, ale nie chcę też żeby była za mała. Stąd moje pytanie o profesjonalne projekty. Polecicie mi kogoś sprawdzonego?
oluniaa89

Re: kompleksowy projekt fotowoltaiki

Post autor: oluniaa89 »

No dobrze, a jeśli Wam powiem, że u mnie ma być założona instalacja fotowoltaiczna 5 kw cena z montażem , to jak to widzicie? Co tak naprawdę myślicie, jakie są wartości w tym względzie ? Może jednak warto sobie to jakoś rozwiązać? Jak to kochani sprawdzacie? Jestem pewna, że na spokojnie do tego podejdziemy i razem coś wymyślimy.
Paweł01

Re: kompleksowy projekt fotowoltaiki

Post autor: Paweł01 »

Cześć, Poszukuję firmy w Skawinie, która zajmuje się kompleksowym projektem instalacji fotowoltaicznej oraz sieci LAN https://akon.pl/sieci-lan/skawina/ . Potrzebuję solidnego wykonania zarówno w zakresie energii odnawialnej, jak i infrastruktury sieciowej. Czy możecie polecić sprawdzone firmy oferujące usługi w obu tych dziedzinach? Zależy mi na profesjonalnym podejściu i wysokiej jakości wykonania.
ODPOWIEDZ