Strach przed dentystą

Chcesz porozmawiać na tematy niezwiązane z motoryzacją? Zapraszamy do tego działu.
Awatar użytkownika
Aida1996
Posty: 0
Rejestracja: 22 sie 2021, 14:58

Strach przed dentystą

Post autor: Aida1996 »

Czy jest tu ktoś, kto tak jak ja boi się dentysty? Ale tak bardzo, że jak raz szłam na wizytę to musiałam nafaszerować się środkami na uspokojenie. To dla mnie prawdziwa trauma od czasu, gdy w podstawówce trafiłam na rzeźnika. A może jest jakiś dentysta, który ma takie podejście, że wyleczyłby mnie z tej traumy? Znacie takiego? Możecie dać namiary na niego?
irkaa

Re: Strach przed dentystą

Post autor: irkaa »

Dlatego ważne jest to, aby wybrać dobrego stomatologa, żeby jeszcze bardziej się nie zrazić. A słyszałam, że tutaj https://dentan.pl/protetyka-stomatologiczna/ można leczyć kompleksowo i co ważne bezboleśnie ząbki, także jakby co możecie do nich się zgłosić.
Łukasz

Re: Strach przed dentystą

Post autor: Łukasz »

Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego dentysty we Wrocławiu, to zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić kliniki Dentaxo - licówki kompozytowe wrocław .
ula939

Re: Strach przed dentystą

Post autor: ula939 »

Jak sobie poradzić z takim strachem? Nie ukrywam, że chętnie sprawdzę jakieś rady. Macie jakieś konkretne propozycje? Dajcie znać koniecznie!

__
luksusowe apartamenty marbella
ODPOWIEDZ