Muzyka w samochodzie

Chcesz porozmawiać na tematy niezwiązane z motoryzacją? Zapraszamy do tego działu.
Awatar użytkownika
darwit_94
Posty: 0
Rejestracja: 08 wrz 2022, 22:59

Muzyka w samochodzie

Post autor: darwit_94 »

Takie luźne pytano - jakiej muzyki najczęściej słuchacie podczas podróży samochodem? Ja ostatnio stawiam na coś energetycznego, wesołego. Szukam takiej muzyki, która po prostu będzie w stanie dodać mi energii. Nie ukrywam, że często jest to muzyka discopolo, lubię kilka zespołów, jednym z moich ulubionych jest zespół classic chyba wszyscy znają ten zespół.
fufel432

Re: Muzyka w samochodzie

Post autor: fufel432 »

Czego najczęściej lubicie słuchać w samochodzie? Ja raczej standardowo wybieram radio, czyli słucham tego, co akurat w radiu jest puszczane.

__
trening w ciąży Kraków
felix93

Re: Muzyka w samochodzie

Post autor: felix93 »

Mam różnego rodzaju płyty CD i to chyba ich lubię najbardziej słuchać w samochodzie. Na pewno muzyka podczas jazdy zawsze musi mi towarzyszyć.

__
krzesła bukowe
ewa932

Re: Muzyka w samochodzie

Post autor: ewa932 »

Widzę, że nie tylko ja lubię słuchać muzyki w samochodzie. Dla mnie to obowiązkowy element na każdą trasę i nie wyobrażam sobie jechać bez muzyki.

__
multiagencja ubezpieczeniowa
ula939

Re: Muzyka w samochodzie

Post autor: ula939 »

Uwielbiam słuchać muzyki, jak jadę samochodem. Szczególnie lubię wybierać różne playlisty, kiedy jadę w dalszą trasę. A Wy słuchacie muzyki?

__
nowe osiedla w marbelli
oehana55

Re: Muzyka w samochodzie

Post autor: oehana55 »

Oj, uwielbiam słuchać muzyki i działać w tym obszarze. Prawdę mówiąc, dla mnie to ważne, ale pamiętajmy, że też warto wspomnieć, że odpowiedni ZAPACHY DO SAMOCHODU pomoże z jazdą i z tym, by czuć się świetnie za kółkiem, a dodatkowo zapraszać znajomych do jazdy. Super sprawa, nie?

buty 4 you
mania

Re: Muzyka w samochodzie

Post autor: mania »

Współpraca z firmą x-disc to sama przyjemność. Jak nikt inny, znają się na tłoczeniu płyt cd oraz ich dalszej dystrybucji. Nic więc dziwnego, ze cieszą się tak świetną rekomendacją wśród swoich klientów.
ODPOWIEDZ