Które kancelarie polecacie i dlaczego?

Chcesz porozmawiać na tematy niezwiązane z motoryzacją? Zapraszamy do tego działu.
Michał

Które kancelarie polecacie i dlaczego?

Post autor: Michał »

Cześć! Chciałbym spytać Was, czy jesteście w stanie wskazać kancelarie prawne, z usług których korzystacie lub korzystaliście w ostatnim czasie? Mile widziane będzie jak wskażecie dlaczego uważacie, że dana kancelaria jest warta uwagi i co Was skłoniło do tego, żeby skorzystać z ich usług. Będę bardzo wdzięczny za każdy wpis. Fajnie byłoby mieć taką listę kancelarii, z usług których warto skorzystać. Tak na wszelki wypadek. Nigdy nie wiadomo co się wydarzy i kiedy dana współpraca z kancelarią będzie musiała zostać nawiązana :)
Bigoś

Re: Które kancelarie polecacie i dlaczego?

Post autor: Bigoś »

Polecam https://www.prawnikjaworzno.pl/. Są z Jaworzna, tzn. mają siedzibę w Jaworznie, ale swoje usługi też świadczą poza Jaworznem. Nie wiem jak daleko, ale na pewno też dla klientów z Sosnowca są do dyspozycji. Wiem, bo sam jestem mieszkańcem Sosnowca i korzystałem z ich wsparcia podczas rozprawy rozwodowej. "Towarzyszyli" mi na każdym etapie, od opracowania pozwu rozwodowego, przez rozprawę po rozprawę dwa dotyczącą podziału majątku. Wszystko poszło sprawnie i gładko. Nawet nie spodziewałem, że tak się da :mrgreen:
Tamara

Re: Które kancelarie polecacie i dlaczego?

Post autor: Tamara »

Hejkaaa! Ja ze swojej strony mogę śmiało polecić kancelarię odszkodowawczą Ex Lege Odszkodowania. Świadczą pomoc w zakresie odzyskiwania odszkodowań za wypadki komunikacyjne (tutaj można poczytać więcej o ich usłudze: https://exlege.net.pl/uslugi/odszkodowa ... nikacyjne/). Podobnie jak pisał to kolega wyżej, kancelaria zajęła się kompleksowo moją sprawą i osobą. Dostałam możliwość skorzystania z nieodpłatnej rehabilitacji w znanej i dobrej klinice. Odzyskiwanie odszkodowania trwało łącznie 4 miesiące, ale pieniążki jakie dostałam były takie, że spłaciłam wszystkie długi i zostało jeszcze na wakacje. Śmiało ich mogę polecić jeszcze z tego faktu, że rozliczenie z nimi jest dopiero po odzyskaniu odszkodowania. W międzyczasie nic się nie płaci!
Tomek

Re: Które kancelarie polecacie i dlaczego?

Post autor: Tomek »

Bigosiu, a nie miałeś ślubu kościelnego? Jak miałeś i jesteś z Sosnowca, to może Cię zainteresuje oferta kancelarii prawa kanonicznego Magdaleny Wojdała w zakresie unieważniania małżeństwa kościelnego? Możesz poczytać sobie więcej na temat usług jej kancelarii m.in. na stronie internetowej kancelarii pod adresem https://kancelariawojdala.pl/ oraz w wielu różnych miejscach w internecie. To znana ze skuteczności kancelaria kanoniczna. Sam miałem okazję korzystać z jej usług kilka lat temu i mogę potwierdzić, że jest profesjonalna i skuteczna.
agataa

Re: Które kancelarie polecacie i dlaczego?

Post autor: agataa »

Z tego co ja zauważyłam to kancelaria https://plewinscy.pl/adwokat-rozwodowy- ... w-poznaniu oferuje szeroki zakres usług i specjalizują się z najróżniejszych dziedzin prawa - także warto się do nich zgłosić. Tym bardziej, że słyszałam, że są niezawodni.

ława szklana sofia
Sławomir

Re: Które kancelarie polecacie i dlaczego?

Post autor: Sławomir »

Zdecydowanie mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej kancelarii radcy prawnego - kredyty frankowe Świdnica . W razie pytań, wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
mijaa

Re: Które kancelarie polecacie i dlaczego?

Post autor: mijaa »

To mnie doszły słuchy, że można też polegać na kancelarii https://kancelaria-kopko.pl/wywiad-srod ... -wiedziec/ , jak chodzi o kwestie związane ze sprawami nieletnimi. Nawet można na ich stronie znaleźć ciekawe wpisy, typu - jak wygląda wywiad kuratora sądowego itd.

e385 szkodliwy
martaa

Re: Które kancelarie polecacie i dlaczego?

Post autor: martaa »

To ja słyszałam, że warta uwagi jest nawet Kancelaria Adwokacka Wrocław Agnieszka Duży . Co ciekawe u nich nawet dostępna jest porada prawna online - także super... Bo każdy może skorzystać z ich pomocy niezależnie od sytuacji.
ODPOWIEDZ