klimatyzacja

Chcesz porozmawiać na tematy niezwiązane z motoryzacją? Zapraszamy do tego działu.
Awatar użytkownika
Owidiusz_79
Posty: 0
Rejestracja: 02 maja 2022, 15:01

klimatyzacja

Post autor: Owidiusz_79 »

Polecicie jakąś dobrą klimatyzację do mieszkania? Upały tak bardzo dały mi w kość, że już wiem, że bez tego się nie obejdzie. Zwłaszcza że mój mąż jest po ciężkiej operacji i naprawdę bardzo sie męczy przy takich temperaturach. Więc zależy mi żeby klimatyzacja jak najszybciej pojawiła się w naszym domu. Polećcie mi dobrą firmę, któa montuje takie instalacje.
stellaa

Re: klimatyzacja

Post autor: stellaa »

A ja powiem wam, że całkiem niezłe propozycje ma firma https://www.klimax-sc.pl/oferta/klimaty ... matyzacji/ . Jeżeli jeszcze nie znaleźliście odpowiedniej firmy od takich systemów, to możecie na nich kompleksowo polegać. Oni wszystkim się zajmą, aż po sam montaż.
Henryk 21

Re: klimatyzacja

Post autor: Henryk 21 »

Hej wszystkim mieszkańcom Tarnowskich Gór! Mam pytanie dotyczące uzdatniania wody. Czy ktoś z was zainstalował już system uzdatniania wody w Tarnowskich górach https://twojaczystawoda.pl/uzdatnianie- ... skie-gory/ ? Jeśli tak, to jakie rozwiązanie polecacie? Filtr odwróconej osmozy czy może coś innego? Czekam na wasze opinie!
ula939

Re: klimatyzacja

Post autor: ula939 »

Długo zastanawiałam się nad wyborem odpowiedniej klimatyzacji i wydaje mi się, że i dla mojego domu będzie to dobre rozwiązanie. Nie wiem tylko, na jaką klimatyzację postawić.

__
zabudowa tarasów warszawa
ODPOWIEDZ