Inteligentny dom

Chcesz porozmawiać na tematy niezwiązane z motoryzacją? Zapraszamy do tego działu.
Awatar użytkownika
jolanta84
Posty: 0
Rejestracja: 21 lis 2021, 14:22

Inteligentny dom

Post autor: jolanta84 »

Czy ktoś z Was ma taką instalację w domu jak Inteligentny dom? Chodzi o ty=o żeby można było sterować np. ogrzewaniem zdalnie. Albo żeby była symulacja obecności w domu, tak żeby światła zapalały się w różnych godzinach. Macie coś takiego u siebie? :)
elzaa

Re: Inteligentny dom

Post autor: elzaa »

Wiecie w życiu też trzeba być przygotowanym na różne ewentualności i ja teraz się nawet o tym przekonałam... Pokrótce pisząc, to zalęgły mi się kuny. Właśnie znalazłam poradnik - https://bradas.pl//aktualnosci,pokaz,20 ... c-z-ogrodu jak się ich pozbyć i mam nadzieję, że mnie to jakoś nakieruje.
Wiktoria 27

Re: Inteligentny dom

Post autor: Wiktoria 27 »

Dzień dobry wszystkim! Mieszkam w Częstochowie i chciałbym uzdatnić wodę w moim domu. Czy jest ktoś z Częstochowy, kto może podzielić się swoimi doświadczeniami i polecić mi firmę zajmującą się uzdatnianiem wody w Częstochowie https://twojaczystawoda.pl/uzdatnianie- ... estochowa/ ? Z góry dzięki za wszelkie informacje!

klinika hepatologii katowice
Henryk 11

Re: Inteligentny dom

Post autor: Henryk 11 »

Hej! Mam problem z mocowaniem styropianu na ścianie i potrzebuję kołków do styropianu. Czy ktoś może mi doradzić, jaki rodzaj kołka najlepiej się sprawdza w przypadku montażu styropianu? Czy są różnice między kołkami do montażu na różnych powierzchniach? Proszę o wszelkie wskazówki i doświadczenia!
Natalia2

Re: Inteligentny dom

Post autor: Natalia2 »

Hej, wszyscy! Zastanawiam się nad dodaniem listew sufitowych https://e-interior.pl/sztukateria/gzyms ... y-sufitowe do mojego salonu. Czy ktoś z was ma je w swoim domu? Jakie są wasze opinie na ich temat?

spirulina na co
Gosia2

Re: Inteligentny dom

Post autor: Gosia2 »

Witajcie. Kolor miodowy to słodki akcent, który może dodać ciepła i przytulności wnętrzu. Czy ktoś ma narożnik w odcieniach miodowego koloru https://evieridivani.pl/narozniki/miodowe/ i jest z niego zadowolony?
Józef 54

Re: Inteligentny dom

Post autor: Józef 54 »

Witajcie! Czy ktoś może polecić sprawdzoną firmę zajmującą się wykopem i budową studni głębinowych w okolicach Milówki https://geofizyk.pl/studnie-glebinowe/milowka/ ? Chcemy poprawić dostęp do wody i potrzebujemy doświadczonego fachowca. Z góry dzięki za wszelkie sugestie!
Sławomir

Re: Inteligentny dom

Post autor: Sławomir »

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę firmy Świat Instalacji, która specjalizuje się m.in. w Lokalizacja wycieków wody . Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Konrad 91

Re: Inteligentny dom

Post autor: Konrad 91 »

Dzień dobry! Jestem zakochany w kolorze turkusowym i chciałbym znaleźć narożnik https://www.vieridivani.pl/meble/narozniki-niebieskie w tym odcieniu do mojego salonu. Czy ktoś może polecić firmy, które mają coś takiego w swojej ofercie? Szukam czegoś, co jest zarówno świeże, jak i przytulne. Czekam na wasze propozycje!
Dominik 21

Re: Inteligentny dom

Post autor: Dominik 21 »

Cześć wszystkim! Szukam białych kocy https://firanybachowice.pl/195-biale-koce , które świetnie wpasują się w mój nowy projekt wnętrza. Chciałbym, żeby były one naprawdę białe i prezentowały się elegancko. Czy macie jakieś sugestie dotyczące miejsc, gdzie można znaleźć białe koce o wysokiej jakości?
Mośka121

Re: Inteligentny dom

Post autor: Mośka121 »

Jeśli zastanawiacie się jak wybrać najlepszy dom, spełniający oczekiwania albo nie wiecie na co zwracać uwagę podczas wyboru i zakupu to poczytajcie poradnik na stronie https://jii.waw.pl/istotne-kwestie-przy ... ieszkania/ to ciekawy i pomocny artykuł. Zachęcam do poczytania.
Kurak

Re: Inteligentny dom

Post autor: Kurak »

Często programy dofinansowania wymiany pieca są kierowane do osób o niższych dochodach, które mogą mieć trudności z pokryciem pełnych kosztów wymiany. W takich przypadkach, dofinansowanie ma na celu nie tylko poprawę jakości powietrza, ale także wsparcie społeczne. Aby dowiedzieć się więcej o kryteriach dochodowych i innych warunkach, odwiedź stronę https://tyna.info.pl/pl/651_artykuly-sp ... pieca.html gdyż dobrze o tym pamiętać.

UWAGA!! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
klata

Re: Inteligentny dom

Post autor: klata »

Wiśniowski też wyposaża swoje produkty w rozwiązania smart i to jest świetna opcja mieć możliwość zamykania i otwierania bramy i drzwi za pomocą smartfona z dowolnego miejsca
roki33

Re: Inteligentny dom

Post autor: roki33 »

Ale sprawiłam sobie prezent. Tak chyba już świąteczny. Ale to tylko dlatego, że MG Projekt ma teraz super promocje. Ja wybrałam taki https://www.mgprojekt.com.pl/willa-floryda-3. Może znajdziecie też coś dla siebie.. zostawiam e wizytówkę. Biuro Architektoniczne MG Projekt 03-112 Warszawa ul. Uczniowska 14 (Białołęka) (na spotkania zapraszamy do nowego biura na ul. Uczniowskiej 13) tel. (22) 676 66 83, kom. 600 392 884 email: [email protected]
Źrebak

Re: Inteligentny dom

Post autor: Źrebak »

Kiedy wybieramy silnik do pompy głębinowej warto mieć na uwadze kilka przesłanek. Na naszym rynku dostępne są głównie silniki jedno- i trójfazowe. Różnią się one między sobą przede wszystkim mocą, ale też innymi parametrami, o których można przeczytać w tym artykule https://www.swiat-domu.pl/jaki-silnik-d ... ej-wybrac/ i dobór odpowiedniego silnika to decyzja, która wymaga głębokiego zrozumienia specyfiki naszego użycia pompy, dlatego warto skonsultować się z ekspertem.

manforte forum
Złośnik

Re: Inteligentny dom

Post autor: Złośnik »

Wybór odpowiedniego zestawu hydroforowego jest kluczowy dla efektywności systemu wodnego w domu. Urządzenie to zapewnia nie tylko dostęp do wody, ale również chroni system przed możliwymi uszkodzeniami wynikającymi z pracy pompy bez wody. Dzięki zastosowaniu zbiornika ciśnieniowego, zestaw hydroforowy pozwala na akumulację wody, co minimalizuje liczbę cykli włączania i wyłączania pompy, wydłużając tym samym jej żywotność. Szczegółowe informacje na temat wyboru i instalacji zestawów hydroforowych znajdują się pod linkiem https://www.super-nowa.pl/wiadomosci-ca ... owy-,15063 i jak najbardziej fajnie o tym pamiętać.
gdziesni

Re: Inteligentny dom

Post autor: gdziesni »

Inteligentne rozwiązania do domu mnie interesują, ale nie mam na myśli tylko i wyłącznie opcji smarthome, ale też po prostu bezpieczeństwo. To, że okna będą się otwierać i zamykać automatycznie - ok, super; będą się oszraniać w łazience - ok, super; ale najważniejsze są takie https://sitech.com.pl/smart-lock/ smart zamki. To dopiero coś.
Loczek

Re: Inteligentny dom

Post autor: Loczek »

Kluczowym elementem każdego systemu ciśnieniowego jest pompa, która odpowiada za generowanie odpowiedniego ciśnienia w systemie. Dobór właściwej pompy zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj medium, wymagane ciśnienie oraz objętość przepływu. Systemy te są szeroko stosowane zarówno w przemyśle, jak i w domach, do celów użytkowych i rekreacyjnych. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak wybrać odpowiednią pompę i zaprojektować skuteczny system ciśnieniowy, warto odwiedzić https://www.domerox.pl/czym-sa-systemy-cisnieniowe/ gdzie znajdują się praktyczne porady i rekomendacje.
Złośnik

Re: Inteligentny dom

Post autor: Złośnik »

Wybierając pompę do czystej wody, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jej wydajność i maksymalną wysokość podnoszenia wody. Ważnym kryterium jest także jej odporność na korozję i energooszczędność. Zainteresowanych dokładniejszymi kryteriami wyboru odsyłam do artykułu pod adresem https://www.mojelokum.pl/0,545,jaka-pom ... tykul.html gdzie znajdą Państwo szczegółowe porady. Dobrze dobrana pompa zapewni efektywną i niezawodną pracę przez długie lata.
strojnisiaa55

Re: Inteligentny dom

Post autor: strojnisiaa55 »

Moim największym dylematem tak naprawdę jest to, jakie mamy opcje na przykład względem filtrowania wody pitnej. I jeśli już, to sugeruję Wam rozwiązania takie jak dzbanki szklane do filtrowania wody , bo uważam, że one są nie tylko najskuteczniejsze, ale również i najbardziej korzystne cenowo. Kupujesz raz, a nie musisz ciągle walczyć z butelkami po wodzie.
radosnaa

Re: Inteligentny dom

Post autor: radosnaa »

Roki 33, my również idziemy w willę od MG Projekt, tylko raczej taką https://www.mgprojekt.com.pl/willa-parkowa-6 . Nie potrzebujemy wiesz, takiej ogromnej przestrzeni, a coś mniejszego, więc w sumie dlaczego by nie. Dodatkowo zależy nam na rozwiązaniach kompleksowych, a ten dom daje nam idealnie wymierzone pomieszczenia. Co Wy na to?
gośkamośka

Re: Inteligentny dom

Post autor: gośkamośka »

Czy mieliście kiedyś problem z rozwiązaniami w swoim domu i nie wiecie, na co się zdecydować? Ja tak mam, jeśli chodzi o grzejnik łazienkowy olejowy , bo nie jestem pewna tego wyboru. Może powiecie więcej, co będzie wartościowym elementem, albo ogólnie fajnym kompromisem?
ODPOWIEDZ